Skoro założycielką szkoły jest dietetyk medycyny chińskiej, to oczywiste jest, że w naszej szkole wyżywienie nie jest byle jakie 🙂 Przede wszystkim, jest przygotowywane na miejscu. Uczniom serwowane są dwa posiłki dziennie. Obfite i różnorodne drugie śniadanie oraz jednodaniowy obiad.
Do wyboru proponujemy opcje:

• wegetariańską
  • mięsną
  • bezglutenową
  • beznabiałową

Menu ustawione jest tak, żeby przede wszystkim dzieci chciały to jeść 🙂 więc nie obawiajcie się!

Jedzenie jest:

• bez mrożonek, mikrofali i gotowych półproduktów
  • dużo warzyw, zbóż pełnoziarnistych, owoców
  • ciepłe śniadania w postaci kasz z owocami oprócz obfitego bufetu (pasty i pasztety wege, jajka na różne sposoby, warzywa, zdrowe pieczywo). Nie spotkacie tu słodkich płatków z mlekiem.
  • ekologiczne mięso i większość produktów
  • zupy gotowane bez kostek rosołowych i vegety, na włoszczyźnie i ziołach
  • do picia: woda i ciepłe owocowe lub  ziołowe herbaty bez cukru