1 miesiąc 2 tygodni temu

Ortografia klasa 4🙂

1 miesiąc 3 tygodni temu

Andrzejki w naszej wspaniałej Szkole ! 😊 Bawimy się, wróżymy, gramy i jemy pyszne, zdrowe przekąski ! 🍏🎩🌚⭐️

1 miesiąc 3 tygodni temu

Szukamy nauczycieli języka polskiego, historii i przyrody (biologii i geografii). Tych z uprawnieniami i tych, którzy chcą zwyczajnie uczyć tych przedmiotów! Formę pracy i zaangażowanie wybierasz zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. 🙂 Zapraszamy na spotkania! Przyjdź i zobacz naszą szkołę, poczuj klimat, sprawdź warunki finansowe i jeśli poczujesz, że to jest miejsce dla Ciebie, to rozpocznij z nami tę przygodę!

2 miesięcy 1 tydzień temu

Alternatywna Turkusowa Szkoła w Radości w Warszawie prowadzi rekrutację do klas 2, 3 i 4 na rok 2020/2021. Zapraszamy na indywidualne spotkania. Możliwy okres próbny jeszcze w tym roku. 602 35 36 13 www.turkusowaszkola.edu.pl

2 miesięcy 1 tydzień temu

Klasa 4 sama pracuje projektowo nad lekturą. Są chętni do pracy, zaangażowani. Miło patrzeć na ten widok! 🙂

2 miesięcy 3 tygodni temu

UWAGA Rodzice, PRACA DOMOWA na jesienną przerwę, ugotować coś z dzieckiem!!! Umieszczone zdjęcie to fragment artykułu z dzisiejszych Wysokich Obcasów „Matematyka się liczy”. Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Waszej kulinarnej matematyki🤣😘🤣 Miss Ewcia

3 miesięcy 1 dzień temu

Różne sposoby pracy na tej samej lekcji. Język polski w kl. VI.

3 miesięcy 5 dni temu

Szkoła Turkusowa po godzinach. Czyżby duchy?

3 miesięcy 3 tygodni temu

Turkusowa szkoła shared a link.

Szkoły w Anglii wprowadzają nowy przedmiot: Mindfulness (z ang. uważność) - Dobre Wiadomości