W ciągu roku szkolnego 2018/2019 w każdym momencie można dołączyć do klas:

I/II (klasa łączona z elementami Montessori) - 3 miejsca wolne

III - 2 miejsca wolne

V - ostatnie wolne miejsce

VI - 2 miejsca wolne

VII - ostatnie wolne miejsce

W tym roku również prowadzimy rekrutację do zerówki (do pierwszej klasy nie) na rok szkolny 2019/2020. Zapraszamy na indywidualne spotkania.

Jak wygląda rekrutacja w naszej szkole dla dzieci, które już chodzą do szkoły:

Najpierw zapraszamy na spotkanie rodziców (opiekunów) oraz dziecko. Jeżeli po spotkaniu obie strony nadal są zainteresowane współpracą, zapraszamy dziecko do naszej szkoły na bezpłatny tydzień próby. Po tym czasie obie strony deklarują swoje stanowisko. Jeśli szkoła i rodzice są na TAK, podpisujemy umowę.

Osoby zainteresowane naszą szkołą zapraszamy do kontaktu osobistego od poniedziałku do piątku w godz: 9.30 - 16.30:

Anna Szymaszkiewicz - Kołodziej - dyrektor : tel. 606 329 047

Dominika Adamczyk - dyrektor : tel. 602 353 613